خرید ماگ، خریدی دوست داشتنی و کاربردی

ماگ، لیوان بزرگ و دسته داری است که با حجم زیاد خود، برای نوشیدن مایعات گرم استفاده می شود. ماگ ها اغلب سرامیکی اند اما جنس های دیگر آنها هم را هم می توانیم پیدا کنیم . برای خرید ماگ ؛ به بازارهمراه فروشگاه مجازی فروش انواع ماگ مراجعه کنید.

خرید ماگ با زیباترین طرح ها :

دیگر فقط برای آشامیدن انواع نوشیدنی های گرم و احیانا سرد؛ احتیاج نیست که فقط از لیوان و استکان های شیشه ایی استفاده کنید. ماگ انتخابی جدید است که به دلیل حجم زیاد و البته طرح و نقش های متنوع و زیبا، در مواقعی که می خواهید چای ،  قهوه ، شیر داغ و یا هر چیز دیگر را میل کنید، از آن استفاده نمایید. خرید ماگ بسیار آسان است. در خیلی از فروشگاه های لوازم آشپزخانه می توان آنها را پیدا کرد و خریداری کرد. . فروشگاه اینترنتی بازارهمراه یکی از همین مراکز خرید می باشد. البته به شکل مجازی!


لیوان ماگ و کاربردهای آن:

تا چند سال قبل تر کسی با نام ماگ آشنایی نداشت. و خرید ماگ هم بی معنی بود. اما جدیدا مورد استفاده زیادی قرار گرفته اند و به آسانی هم می توان در بازار پیدایشان کرد. ماگ ها لیوان هایی بزرگ و دسته دارند که در ابعاد و مدل ها و جنس های متنوعی ساخته می شوند. تفاوت این لیوان های حجیم با لیوان های شیشه ایی معمولی، در ابعاد و اندازه و دیگری طراحی آنها است. ظرفیت این لیوان ها 300 تا500 سی سی است. دسته دارند که راحتی استفاده از آنها را بخصوص در هنگام استفاده از نوشیدنی های گرم، بیشتر می کنند.

فروش ماگ عمده

فروش ماگ عمده

این لیوان ها برای مهمانی ها جنبه کاربری ندارند. بیشتر برای خود افراد و استفاده تک، طراحی شده اند. اگر می خواهید خرید ماگ داشته باشید، حتما به بازارهمراه، سری بزنید. ماگ ها به دلیل طراحی های جالب و منحصر به فرد می توانند مورد توجه کودکان و نوجوانان قرار بگیرد. برای استفاده شخصی در محیط های کار هم گزینه مناسبی است. به این معنی که به خاطر طراحی خاص آن، بین لیوان بقیه افراد به خوبی شناسایی شده و به نوعی کاربرد خصوصی پیدا می کند.

خرید ماگ و انواع طراحی این ماگ ها :

ماگ ها طراحی های مختلفی می توانند داشته باشند. از شخصیت های کارتونی و سینمایی که بیشتر مورد پسند نوجوانان هستند تا انواع طراحی های مفهومی یا حتی اشعار مختلف، که مورد پسند طرفداران این طراحی ها هم قرار می گیرند.

البته گاهی اوقات می توان طرح های خصوصی نیز برای سفارش به بعضی تولیدکنندگان داد. مثلا عکس فرزند یا یادآوری یک خاطره با یک دلنوشته.


جنس انواع ماگ :

وقتی قصد خرید ماگ را دارید، شاید تنها ماگ سرامیکی مدنظر شما باشد. اما باید به شما بگوییم که بعضی از ماگ ها از جنس چوب، فلز ، پلاستیک و یا حتی کریستال باشد. اما چون طرح پذیری روی مدل های سرامیکی بهتر و جالب تر هستند، مدل های سرامیکی بازارپسندی بیشتری دارند. ماگ ها را علاوه بر کاربری میتوان به عنوان دکوری، در قفسه آشپزخانه و یا کابینت های شیشه ای هم استفاده کرد. البته اگر با دوست تان هم خیلی صمیمی هستید، خرید ماگ به عنوان یک هدیه و یا یادگاری، گزینه خوبی می تواند باشد.

ماگ بیرون بر چیست؟

در این میان علاوه بر تولید ماگ های معمولی که تقریبا همه ما با آنها آشنا هستیم، ماگ های جدیدی تولید شده اند به نام ماگ های بیرون بر یا ماگ مسافرتی.

این ماگ ها در واقع زمانی که بخواهید نوشیدنی گرم خود را بدون آنکه سرد شوید، بیرون برده و در محیط آزاد استفاده کنید، به کارتان می آیند.

ماگ های مسافرتی از داخل توسط عایق هایی پوشیده شده اند که از تغییرات دمایی جلوگیری می کند. این ماگ ها معمولا حجم خیلی بیشتری هم دارند. علاوه بر نوشیدنی هایی مثل قهوه و چای ، می توانیم برای حمل غذاهای رقیقی مانند سوپ هم از این ماگ ها استفاده کنیم.

خرید ماگ

خرید ماگ

کاربرد ماگ های مسافرتی و خرید ماگ مسافرتی :

ماگ های مسافرتی را در مواقعی مثل نمونه های زیر می توانیم به کار ببریم :

  • - استفاده از نوشیدنی گرم در زمستان و آب خنک در تابستان در هنگام کوهنوردی
  • - هنگام مسافرت
  • - در محیط کار اگر سرمان خیلی شلوغ باشد و فرصت گرم کردن مجدد نوشیدنی ها را نداشته باشیم.
  • - در هنگام انجام کارهایی همچون مطالعه و یا رانندگی های طولانی مدت فروش ماگ مسافرتی  به دلیل ویژگی خاصی که دارند، عمومیت کمتری نسبت به ماگ های معمولی دارند.

سخن آخر :

برای خرید ماگ، با طرح های جذاب و شیک و منحصر به فرد، با قیمتی مناسب و به شکل عمده می توانید به فروشگاه بازارهمراه مراجعه کنید.