بطری و قمقمه های زیبا در بازارهمراه

بطری و قمقمه، وسیله هایی هستند که برای استفاده از مایعات در بیرون از منزل می توان از آنها به راحتی استفاده کرد. وزن کمی دارند و اگر بطری از نوع استیل ضد زنگ را خریداری کنید، بدون هیچ خطری برای سلامتی می توانید از آنها با خیال راحت آب بنوشید.

خرید بطری و قمقمه :

بطری از ظروفی است که بوسیله آن می توان از مایعات نگهداری کرد. برای نگهداری مایعاتی مثل آب در یخچال، نباید از بطری های یک بار مصرف به طور مکرر استفاده کرد. زیرا این بطری ها مواد شیمیایی به مرور از خود تولید می کنند که با وارد شدن در آب یا هر مایع دیگری که درون بطری است، آب یا مایع را مشکل دار کرده و برای بدن خطرساز خواهد بود.

از طرف دیگر قمقمه ها هم وسایلی کوچک و قابل حمل و نقلی هستند که براحتی با کمک آنها می توان آب، آبمیوه یا هر مایع دیگری را با خود به بیرون از منزل برد.

 بطری و قمقمه

فروش عمده بطری و قمقمه


از مزایای استفاده از قمقمه ها، این است که به جای خرید بطری های آب معدنی یک بار مصرف و پلاستیکی که برای محیط زیست بسیار مخرب می باشند، هر بار با کمک این قمقمه ها، آب مورد نیاز خود را می توانیم به همراه داشته باشیم. در بازارهمراه انواع بطری و قمقمه با طرح ها و جنس های مختلف با قیمت خوب و مناسب در معرض خرید قرار داده شده اند.


بهترین بطری و قمقمه :

بهترین بطری هایی که می توانید با خیال راحت آب در آنها ریخته و از آننوش جان کنید، بطری های استیل ضد زنگ می باشند. زیرا همانطور که در قسمت قبل گفتیم ظروف پلاستیکی ؛ موادی از خود تولید می کنند که خطرناک و گاه سرطانزا می باشند و بخاطر همین مسئله، در بسیاری از کشورهای غربی به طور کلی ، مصرف بطری های پلاستیکی به طور کامل، ممنوع شده است.

بطری های فلزی با تغییرات دمایی و آب و هوایی، تغییر نمی کنند. اما مواد پلاستیک دار ممکن است در معرض گرما که قرار بگیرند، مواد خطرناک از خود بروز دهند. این ظروف حامی محیط زیست هستند و طعم مایعات را تغییر نمی دهند و به دلیل ضد زنگ بودن، نه مواد مضر وارد ترکیب می کنند و نه خود در معرض حمله میکروب ها و قارچ ها قرار خواهند گرفت.

قمقمه های قدیمی در مقایسه با قمقمه های امروزی، از نظر طراحی تفاوتهایی کرده است. قمقمه ها بیشتر مورد استفاده ورزشکاران قرار می گیرد. می تواند در انواع پلاستیکی ؛ فلزی و یا حتی شیشه نشکن، تولید شوند.

قمقمه به نوعی یک وسیله شخصی می باشد که با کمک آن براحتی میتوان در حین ورزش های مانند دوچرخه سواری و یا کوهنوردی، تنیس و .... از آنها استفاده کرد. بهترین بطری و قمقمه، باید از نظر سبکی، سلامت و بهداشت و حجم وگنجایش، حتما مورد بررسی قرار بگیرند.

فروش بطری و قمقمه

فروش بطری و قمقمه

انواع بطری و قمقمه :

بطری و قمقمه، به دلیل داشتن سرپوش قابلیت جا به جا شدن و حتی در مواقعی، می توان آنها را پرتاب کرد ( در صورت شروع مسابقه ورزشی و نداشتن فرصت کافی).

البته بطری و قمقمه ها، دارای دو مدل سرپوش هستند. بعضی از قمقمه ها ، با سرپوش پلاستیکی که دارند، سرپوشی از نوع پیچی و معمولی دارند اما مدل هایی هم وجود دارند که سرپوش به قمقمه متصل بوده و بوسیله کلاهک ، امکان نوشیدن فراهم شده است. یعنی دیگر نیاز به باز و بسته کردن درب قمقمه وجود ندارد و کارای بهتر و آسان تری دارند.

سایز بطری و قمقمه ها :

قمقمه ها اگر دهانه ای گشاد داشته باشند، سریع از آب پر می شوند اما موقع خوردن هم با سرعت بیشتری روانه دهان می شوند. اگر دهانه باریکتر باشد هم به آرامی ، آب وارد دهان می شود و هم اگر قمقمه بر روی زمین بیفتد، سریع تمام حجم آن تخلیه نمی شود.


حجم قمقمه ها و بطری ها :

اندازه و حجم بطری و قمقمه بستگی به میزان مصرف شما دارد. اگر فقط برای یک پیاده روی ساده می خواهید یا برای رفع عطش در گرمای تابستان وقتی بیرون از خانه هستید، تا زمانی که مشغول بدنسازی و یا هر ورزش سخت دیگر هستید، در همه این موارد، حجم آب مصرفی شما متفاوت خواهد بود. میتواند در جیب یا کیف شما جا بگیرد و یا حتما باید در محفظه مخصوص دوچرخه قرار بگیرد. بنا بر این موارد ، حجم مورد نیاز قمقمه خود را باید انتخاب نمایید.

فروش عمده قمقمه

فروش عمده قمقمه

البته برای کودکان نیز قمقمه های مخصوصی طراحی شده اند که در هنگامی که کودک در مدرسه، پیک نیک و یا هر جای دیگری غیر از خانه است، به اندازه کافی آب در دسترس داشته باشد.

این قمقمه ها معمولا طراحی های کودکانه و زیبایی برای جلب توجه کودکان دارند.