فروشگاه عمده فروشی دکوریجات

بازارهمراه ؛ یک عمده فروشی دکوریجات آنلاین می باشد که با عرضه انواع محصولات دکوری و تزئینی توانسته است به نیاز مشتریان خود در قالب هر نوع سلیقه ، پاسخ دهد. علاوه بر تنوع محصول ، به قیمت بسیار مناسب برای خرید از این فروشگاه هم می توان اشاره کرد.

عمده فروشی آنلاین دکوریجات :

خانه بدون وسایل ریز و دشت دکوری، چیزی انگار کم دارد. زیبایی، حس آرامش و تنوع و جاری بودن زندگی در طراحی بسیاری از وسایل دکوری لحاظ شده است. ما مسلما نمی توانیم یادمان فلان محوطه تاریخی و فرهنگی یا فلان شخصیت ممتاز ایرانی را در ابعاد حقیقی خودش داشته باشیم ولی می توانیم ماکتی شبیه به آنها را داشته و با دیدنش، به یاد بسیاری از افتخارات فرهنگی و تاریخی کشورمان بیفتیم.

دکوریجات انواع و اقسام مدل ها و جنس ها را می توانند داشته باشند. از وسایل شیشه ایی و کریستال گرفته تا دکوری های فلزی و چوبی و سنگی.

شما می توانید از فروشگاه ما یعنی بازارهمراه؛ به عنوان یک عمده فروشی دکوریجات؛ خریدی مناسب با قیمتی مناسب تر را داشته باشید.

 عمده فروشی دکوریجات

عمده فروشی دکوریجات

تعریف شما از دکوری چیست ؟

جدیدا کلمه دکوراتیو بر سر زبان ها افتاده و حتما شما هم آن را در جایی دیده، شنیده و یا لااقل خوانده اید. وسایل دکوراتیو چه هستند؟ این کلمه به معنی هنر تزئینی است که در آن هدف، تولید اشیایی زیبا و کاربردی است. به طور کلی این کلمه و استفاده از دکوریجات، مربوط به طراحی داخلی خانه است و در آنها ایجاد حس زیبایی شناسی برای بیننده اصلی ترین هدف، می باشد. اگر بخواهیم بدانیم به چه وسایلی دکوراتیو یا همان وسایل دکوری گفته می شود، ابتدا باید دو نکته را مد نظر داشته باشید :

 • معمولا هم زیبا هستند و هم کاربردی
 • در تولید آنها هم از صنعت و تکنولوژی استفاده شده و هم هنر و تعارف هنری. وسایل دکوری می توانند از شیشه، پارچه ، فلز ، چوب، سرامیک و سنگ و.... ساخته شوند. می توانیم موارد زیر را به عنوان اشیاء دکوری خانه مثال بزنیم:
 • انواع آینه های دکوراتیو و قدی در مدل های متنوع
 • دکوری هایی که به دیوار نصب می شوند
 • شمع و جا شمعی ؛ پایه و نگهدارنده های فانتزی گلدان
 • ظروف و گلدان های چینی و سرامیک
 • قاب های عکس در انواع مدل های مدرن و کلاسیک
 • ساعت ها اعم از رومیزی و دیواری
 • لوازم روشنایی بزرگ و کوچک مانند لامپ های فانتزی و یا آباژورها
 • جعبه و باکس هایی که هر کدام برای نگهداری وسیله ایی تولید می شود مانند جعبه جواهرات؛ جعبه نگهداری روزنامه، جعبه های کاغذ یادداشت و ...
 • گوی های رنگی با حجم های متفاوت و اشکال انتزاعی


اگر می خواهید تعداد زیادی وسایل دکوری را برای نقاط مختلف خانه داشته باشید و یا حتی قصد خرید به منظور دادن هدیه را دارید، می توانید به عمده فروشی دکوریجات بازارهمراه سری بزنید و همه مدل های این مجموعه را به دقت بررسی کنید.

بازارهمراه به عنوان یک عمده فروشی دکوریجات، وظیفه خود می داند که برای مشتریان خود علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت تضمین شده کالا را هم عرضه کند.


استفاده از دکوری های ساده برای تغییر چیدمان خانه :

بسیاری از اوقات برای همه ما مخصوصا خانم های خانه، پیش آمده است که دچار یکنواختی و روزمرگی شده باشیم. به هر چیز که نگاه می کنیم جالب توجه به نظر نمی رسند و حتی در بعضی موارد شاید از آنها دلزده هم شده باشیم.

لازم نیست برای تغییر و تحول روحی، به دنبال اتفاقات و یا تغییرات شگفت انگیز و بزرگ باشیم. اگر از دکوراسیون منزل خود خسته ایم، نیازی نیست حتما هزینه های زیادی صرف خرید مبلمان و میز و صندلی یا تغییر لوازم برقی خانه بکنیم. که البته برای خیلی از ما امکان این کار هم وجو ندارد.

مغز و روح ما طوری شکل گرفته است که می تواند با کوچکترین تغییرات در ظاهر هر چیز؛ تا مدتها درگیر این تصویر جدید باشد و برایش تازگی داشته باشد. وسایل دکوری یکی از انتخاب هایی هستند که به راحتی و با کمترین هزینه این کار را برای ما می کنند.

با همین تغییرات کوچک است که می توانیم روحیه خودمان را حفظ کنیم.

بازارهمراه، شرایط عمده فروشی دکوریجات را برای شما تدارک دیده است. به ویترین فروشگاه سری بزنید و در دنیای دکوری ها گشت بزنید. مطمئن باشید چیزی را که دنبالش هستید، در فروشگاه بازارهمراه به همراه بهترین قیمت ها پیدا خواهید کرد.

دکوری ها، حتی با همه کوچکی شان، دنیایی زیبایی و تغییر را در دل خود پنهان کرده اند. قدرت تغییر در دکوریجات را دست کم نگیرید. آنها را در عمده فروشی دکوریجات ؛ بازارهمراه پیدا خواهید کرد.