بازارهمراه و خرید ماگ عمده

لیوان های خوش رنگ و خوش طرحی که حجم زیادی دارند و مایعات را با توجه به جنس خود به خوبی گرم نگه می دارند، فقط شیشه ایی و از نوع فنجان های قدیمی نیستند. ماگ های زیبایی اند که مدل های مختلفی دارند. خرید ماگ عمده در بازارهمراه مهیا شده است.

خرید ماگ عمده :

ماگ ها لیوان های بزرگ و جدیدی هستند که به عکس نسل لیوان های قدیمی و معمول؛ طرح و نقش هم دارند. آن هم در انواع و اقسام مدل ها و سبک ها. حتی میتوان طرح موردنظر و دلخواه خودمان را هم بر روی آنها چاپ کنیم و هر بار با دیدن آن ماگ احساس شادی یا یادآوری یک خاطره را داشته باشیم.

ماگ ها به دلیل جنس خاصی که دارند ( سرامیکی ) مایعات را در خود گرم نگه می دارند و از این جهت مناسب در هنگام نوشیدن چای و قهوه و نسکافه و دمنوش ها هستند.

در فروشگاه بازارهمراه شما می توانید خرید ماگ عمده داشته باشید.

فروش عمده ماگ

فروش عمده ماگ


انواع ماگ و خرید ماگ عمده:

اگر قصد دارید ماگ عمده خریداری کنید و در فروشگاه یا مغازه خود، به معرض فروش بگذارید ؛ بهتر است برای خرید هر چه بهتر، ابتدا انواع ماگ را بشناسید.

ماگ ها از لحاظ موادی که در تولید آنها به کار رفته است به دسته های زیر تقسیم می شوند:

ماگ پلاستیکی :

این ماگ ها تنوع طرح و نقش زیادی نمی توانند داشته باشند و به دلیل پلاستیکی که در آنها به کار رفته و تولید مواد شیمیایی که پلاستیک با گرما دارد، کمتر مورد استقبال قرار می گیرد و بیشتر حالت یک بار مصرف را دارد.

البته می توان از آنها برای خوردن مایعات گرم هم استفاده کرد اما به دلیلی که در بالا ذکر شد، بهتر است کمتر در این مورد به کار رود. ماگ پلاستیکی در مسافرت ها کارایی بیشتری خواهند داشت.

 خرید عمده ماگ

خرید عمده ماگ

ماگ سرامیکی :

زیباترین، و بهترین نوع ماگ، سرامیکی است. هم طرح و نقش های زیباتر و جالب تری را میتوان روی آنها پیاده کرد و هم اینکه از نظر بهداشتی، مثل ماگ های پلاستیکی نیستند. مقاومت بالایی دارند و می توانند مایع را تا مدت ها در داخل خود گرم نگه دارند. وزن مناسبی داشته و حمل و نقل زیاد سختی ندارند. به دلیل مواد به کار رفته در ماگ سرامیکی می توان آن را داخل فریزر و یا ماکروویو هم قرار داد. فروشگاه بازارهمراه برای خرید ماگ عمده سرامیکی، پیشنهادها ی جالبی برای شما خریدار محترم در نظر دارد.

ماگ کریستالی :

این ماگ ها هم به زیبایی ماگ سرامیکی نیستند با اینکه بلوری اند و شفاف اما طرح های زیبای سرامیکی را کمتر می توان بر روی آنها پیدا کرد.

مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمایی ندارند. اما به عکس ماگ سرامیکی رسوب نمی گیرند و زرد نمی شوند.

ماگ چوبی :

ممکن است برای خرید ماگ عمده چوبی کمی دچار مشکل شوید. زیرا استفاده از این ماگ ها زیاد معمول نمی باشد و در سال های قبل بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند.

تغییرات دمایی در این ماگ ها سرعت بالایی دارند. اما به مرور زمان ممکن است دچار کجی و تغییر شکل و یا بوی بد، بشوند.

ماگ فلزی :

این ماگ ها هم سابقه طولانی دارند و جزو ماگ های قدیمی به حساب می آیند. ماگ فلزی به دلیل اینکه گرما را زیاد در خود نگه می دارد، برای نوشیدن مایعات خیلی داغ؛ زیاد مناسب نیست.

عمده فروشی ماگ ها :

شما می توانید از بازارهمراه با قیمتی مناسب ماگ عمده بخرید و خودتان به راحتی آن ها را به فروش برسانید. همچنین یک پیشنهاد خوب و جالب برای کسانی که قصد دارند، هدیه به تعداد زیاد خریداری کنند، همین خرید ماگ عمده می باشد.

برای شرکت ها و مؤسساتی که قصد دارند برای کارمندان خود، هدیه آخر سال و یا عناوین دیگر، تهیه نمایند. علاوه بر اینکه ماگ ها کاربردی اند، زیبایی خوبی هم داشته و همچنین یک یادگار مناسب هم می توانند باشد. بعضی از ماگ ها رنگی اند و جذابیت بیشتری هم دارند. البته نوع سرامیک به کار رفته در انواع ماگ سرامیکی؛ می توانند حالت مات یا براق داشته باشند.

هر کدام از این دو نوع زیبایی و جلوه خاص خود را دارند که به سلیقه افراد مرتبط می شود. اما اگر قرار است ماگ رنگی خریداری کنید در مورد بعضی رنگ ها ، نوع مات جلوه بیشتری خواهد داشت. اما مثلا در مورد ماگ سفید ، برق و جلای ماگ سفید براق، بیشتر و زیباتر از نوع مات آن می باشد.

خرید ماگ عمده فروشگاه یا سفارشات تعداد بالای خود را در بازارهمراه انجام دهید. کیفیت بالا و قیمت مناسب را در این فروشگاه خواهید یافت.