فروش عمده لیوان و ماگ و لوازم آشامیدنی

اگر قصد خرید به شکل عمده را دارید ، می توانید به فروشگاه ما سری بزنید. بخش فروش عمده لیوان و ماگ و لوازم آشامیدنی فروشگاه ما ، منتظر پاسخگویی به نیاز شما عزیزان می باشد. ماگ های متنوع و جذاب ، لیوان های مختلف برای کاربری های متفاوت و لوازم فانتزی دیگر ، همه و همه برای خرید شما مهیا است.

در همه آشپزخانه ها لیوان ، انواع فنجان ، نی و اینگونه لوازم پیدا می شوند. البته جدیدا لیوان های بزرگ سرامیکی با انواع طرح های فانتزی و کلاسیک به نام ماگ ، هم به سری لوازم آشامیدنی ، اضافه شده اند. فروشگاه ما ، فروش عمده لیوان و ماگ و لوازم آشامیدنی آشپزخانه را هم در فعالیت فروشگاهی خود گنجانده است. برای خرید حتما به این قسمت از فروشگاه مراجعه نمایید.

انواع ماگ :

همانطور  که گفته شده ماگ ها لیوان هایی بزرگ با حجم زیاد هستند که معمولا سرامیکی اند اما از جنس های شیشه ایی هم ساخته می شوند. طرح های فانتزی و جذابی که بر روی ماگ ها طراحی می شوند ؛ دلیل خوبی برای خرید این نوع از لیوان ها است. ماگ ها برای نوشیدن چای ، قهوه ، شیر و نوشیدنی های دیگر استفاده می شوند . ممکن است خیلی بزرگ باشند و یا حجم معمولی تری داشته باشند. معمولا دو برابر یک لیوان معمولی حجم دارند . بسیار زیبا با رنگ های متنوع هستند که به این ترتیب جنبه دکوری برای قفسه ها هم پیدا می کنند. ماگ های قدیمی که در اروپا در طی قرون گذشته استفاده می شده است از جنس فلزی بوده اند که امروزه با ظرافت در طراحی و استفاده از پوشش سرامیک بر روی آنها ؛ استفاده از آنها راحت تر شده است و در ضمن سریعتر خنک می شوند . البته ماگ های چوبی نیز در بعضی کشورهای جهان مرسوم بوده است و همچنان هم از چوب های مرغوب تولید می شوند.   شما می توانید برای خرید این محصول به قسمت فروش عمده لیوان و ماگ و لوازم آشامیدنی در فروشگاه ما مراجعه نمایید.

تفاوت ماگ ، لیوان ، فنجان و دیگر ابزار نوشیدنی :

لیوان معمولا شیشه ایی است. یا دسته دارند و یا بی دسته تولید می شوند. برای نوشیدن آب ، آبمیوه و نوشیدنی های سرد استفاده می شوند. ماگ ها حجم دو برابری لیوان را دارند وبرای نوشیدنی های گرم مورد استفاده قرار می گیرند و معمولا دسته دارند و به صورت دست یا ست خریداری نمی شوند و حالت خرید تک نفره دارند. همچنین برای پذیرایی رسمی کاربردی ندارند.


فروش عمده لیوان و ماگ و لوازم نوشیدنی

فنجانها هم از لیوان و ماگ ها کوچکترند. حجم کمی دارند. دسته دارند و برای سرو نوشیدنی هایی مثل قهوه ، چای استفاده می شوند و در پذیرایی های رسمی مورد استفاده قرار می گیرند و به شکل یک دست ( 6 عددی ) خریداری شده و از نعلبکی هم برای آنها استفاده می شود. اگر مغازه لوازم لوکس و فانتزی دارید و قصد خرید عمده ، ما فروش عمده لیوان و ماگ و لوازم آشامیدنی را در فروشگاه خود با شرایطی مطلوب برای شما عزیزان عرضه کرده ایم.

آشنایی با انواع لیوان ها :

لیوانها که برای نوشیدنی های سرد مورد استفاده قرار می گیرند ، انواع مختلفی دارند که هر کدام طراحی های خاص خود را دارند.

لیوان شامپاین :

لیوانهایی پایه بلند با کاسه های کم حجم و باریک که از پایه آن در دست گرفته می شوند. برای نوشیدنی های گازدار استفاده می شوند.

لیوانهای ساده بلند :

که معمولا برای استفاده آب و آبمیوه و نوشابه ها استفاده می شوند. استوانه هایی بلند و باریک اند.

جام :

لیوانهایی شبیه گیلاس اما کاسه ایی با حجم بیشتر و پایه هایی کوتاهتر از آنها دارند.

لیوان کوکتل :

مخروطی شکل با پایه بلند که از طریق پایه ، در دست گرفته می شوند.

گیلاس مارگاریتا :

یک گیلاس پایه بلند با کاسه ایی که حالت انحنا و پلکانی دارد و یخ در آن به خوبی نگه داشته می شود.

لیوان راک :

لیوانی پهن با دیواره های ضخیم که یخ را برای مدت طولانی می تواند حفظ کند. اگر دارای کافی شاپ و یا کافه – رستوران هستید برای استفاده از انواع نوشیدنی ها ، باید لیوان و فنجان و لوازم مرتبط با نوشیدنی ، را با طرح هایی زیبا و منحصر به فرد در اختیار داشته باشید.


برای خرید ، می توانید از طریق فروش عمده لیوان و ماگ و لوازم نوشیدنی در سایت فروشگاه ما ، خریدی مطمئن با قیمتی مناسب را داشته باشید. کافیست سری به ویترین آنلاین فروشگاه ما بزنید ، و همه محصولات را به دقت بررسی کنید.