فروش عمده مجسمه به صورت آنلاین

اگر می خواهید گوشه های خانه خود را با مجسمه ها و یا تندیس های مدرن و مفهومی ، زیباتر بکنید حتما سری به بازارهمراه بزنید . در این فروشگاه با فروش عمده مجسمه ؛ براحتی می توانید خریدهای کلی خود را در این زمینه به سادگی انجام دهید .

فروش عمده مجسمه ، مجسمه ایی زیبا بخرید :

مجسمه ها ، یکی از بهترین و زیباترین آثار هنری به حساب می آیند که علاه بر زیبایی و جلوه ایی که به محیط می بخشند ، می توانند به نوعی روح هنری و حرف های ناگفته ای که در پس ساخت این دکور به دست هنرمند ، وجود دارند را به اطرافیان و محیط القا کرد. در فروشگاه بازارهمراه ؛ شما می توانید از فروش عمده مجسمه ؛ در طرح ها و مدل ها ی متفاوت کلاسیک و مدرن بهره مند شوید و از خریدی مطمئن و هنری لذت ببرید.


انواع مجسمه از نظر جنس و مواد به کار برده شده :

مصالح و موادی که از دیرباز در ساخت مجسمه ها استفاده می شده اند ، متفاوت بوده اند و مدام در حال تغییر و تحول !

موادی مانند سنگ های قیمتی ؛ چوب های مقاوم ، فلزاتی مانند طلا و نقره و به ویژه برنز، سفال ، استخوان ، عاج و . . . از قدیم الایام در تولید و ساخت مجسمه های ارزان تا بسیار قیمتی و لوکس کاربرد داشتند.

به طور کلی سفال یکی از قدیمی ترین و در عین حال در دسترس ترین ماده برای مجسمه سازی می باشد. خاک رس ماده اولیه حتی برای مجسمه هایی محسوب می شود که روکش فلزی دارند و در قالب ریخته می شوند.

فروش عمده مجسمه به صورت آنلاین

فروش عمده مجسمه به صورت آنلاین

همچنین تراش روی چوب هم از هنرهایی است که به ساخت مجسمه ها و تندیس های بسیار زیبا منجر خواهد شد. شبیه منبت کاری های ما ایرانی ها .. البته چون چوب در معرض آسیب حشرات و یا نم و رطوبت ممکن است قرار بگیرد، معمولا با اقبال کمتری برای استفاده روبرو می شود. استفاده از شیشه هم در  مجسمه سازی مرسوم است و با تکنیک های خاص می توان فرم و شکل به آن داد. شما در فروشگاه بازار همراه با بخشی مواجه خواهید شد که می توانید انواع مجسمه های فانتزی و مدرن و یا کلاسیک را ملاحظه کرده و براحتی فروش عمده مجسمه را (اگر قصد خرید عمده دارید) ، انجام دهید.


مجسمه های رزین :

مجسمه های رزین از دسته مجسمه هایی هستند که امروزه رواج زیادی در بازار پیدا کرده اند. مواد اولیه این نوع مجسمه ها متفاوت می باشند. اگر در بازار چرخی زده باشید حتما با لااقل یک نوع از آنها آشنا شده اید. بخشی از فروش عمده مجسمه ، اختصاص به فروش این نوع از مجسمه ها دارد.

مجسمه رزین اکریلیک :

رزین اکریلیک مواد پلاستیکی هستند که در اثر گرما ، می توانند تغییر شکل دهند.

مجسمه رزین پلی استر

پلی استر یک ماده چسبنده و شفاف است که برای قالب گیری ، روکش و ساخت اشیاء و همراه با فایبرگلاس ، استفاده می شود. فایبرگلاس ها کامپوزیتی هستند که از ترکیب مواد پلیمری وترکیبات پشم شیشه تولید می شوند.
از خصوصیات مهم مجسمه های رزین دار و فایبرگلاس می توان به وزن کم و سبکی آنها ، استحکام بالا و ماندگاری طولانی ، مقاومت در برابر عوامل محیطی مانند مواد شیمیایی، رطوبت ، نور خورشید و مقاوم در برابر خوردگی و اکسید شدگی ، اشاره کرد.
ورق های فایبرگلاس را می توان به طرح ها و مدل های متنوع تبدیل کرد. با کمک خواصی که در این مواد صنعتی وجود دارد، به راحتی می توان انواع طرح های مدرن و انتزاعی را تولید کرد.
مجسمه های تولیدی از جنس رزین و فایبرگلاس ، نه فقط در مجسمه های خانگی که در المان های تولیدی شهری هم کاربرد فراوان دارد. همچنین در ورودی مجموعه های گردشگری و تفریحی و پارک ها هم از این مواد ، ترکیبات زیبا و چشم نوازی تولید می شود.
یکی از خصوصیات مهم این جنس مجسمه ها ، قیمت مناسب و به طور کل ارزان تر آنهاست. در این مجسمه ها بدون وجود محدودیت می توانید به فرم دلخواه مجسمه خود برسید.

قیمت مناسب ، کیفیت مطلوب ، طرح های متنوع کلاسیک و مدرن ، همه را می توانید در بازار همراه و فروش عمده مجسمه ، داشته باشید.