بهترین وسیله تزئینی برای هر خانه ای چیست؟

یکی از زیباترین وسایل تزئینی و دکوری که جلوه ای خاص و منحصر به فرد به فضای خانه می دهد. فضای خانه را گرم و دلنشین می کند و به محیط بی روح خانه سر زندگی و شادی می بخشد. وجود همین مجسمه های پر نقش و نگار و رنگارنگ است که بر روی طاقچه ها و قفسه های خانه خودنمایی می کنند.

 بسیاری از کدبانو های با سلیقه، با ظرافت خاصی مجسمه های دکوری خود را انتخاب می کنند و با سایر وسایل خانه ست می کنند و با همین مجسمه های تزئینی فضای خانه را از حالت خسته کننده رها می کنند. حتما شما نیز به چشم دیده اید برخی افراد، جوری مجسمه های تزئینی را با یکدیگر تلفیق می کنند و در کنار یکدیگر می چینند که باور اینکه مجسمه ها جان دار نیستند کمی مشکل خواهد بود.


مجسمه یکی از زیباترین و در عین حال خوش قیمت ترین وسایل تزئینی در هر خانه ای محسوب می شود.


خرید و فروش عمده مجسمه

یکی از پردرآمدترین مشاغل را می توان فروش عمده مجسمه معرفی کرد. فروش عمده مجسمه شغلی پر سود و پردرآمد است. خرید و فروش مجسمه از دیر باز تا کنون ادامه داشته است. مجسمه ها عضو جدایی ناپذیر در زندگی محسوب می شوند. در عمده فروشی های مجسمه می توان تنوع زیادی از طرح و رنگ و زیبایی را به چشم دید. وجود مجسمه های تزئینی در هر خانه ای لازم است. یکی از وسایل تزئینی و دکوری که می تواند بهترین هدیه به فردی که دوستش داریم باشد مجسمه است. می توان گفت گاهی اوقات همین مجسمه ها هستند که سخن می گویند.

فروش عمده انواع مجسمه

شاید برایتان جالب باشد بدانید که مجسمه ها در کمال ناباوری با انسان سخن می گویند.


قیمت فروش عمده مجسمه های تزئینی چقدر است؟

قیمت مجسمه ها با یکدیگر متفاوت است. با توجه به اینکه در ساخت آن ها از چه خاکی استفاده شده، یا سایز مجسمه چقدر است؟ و یا حتی فرد هنرمند چگونه و با چه مقدار ظرافتی کار طراحی مجسمه را به اتمام رسانده است. همگی از عوامل موثر در قیمت این وسیله دکوری می باشند. قیمت مجسمه ها با توجه به این که در کجا و چه منطقه ای به فروش می رسد نیز متفاوت است. قیمت فروش عمده مجسمه ارزان تر از فروش تکی مجسمه ها است.

به طور حتم قیمت عمده این وسیله ارزشمند و زیبا بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. یا شاید خودتان بتوانید یک عمده فروشی مجسمه را افتتاح کنید و در کمال ناباوری به کسب درآمد فوق العاده ای دست پیدا کنید.

تزئین خانه با مجسمه های دکوری

اگر می خواهید دکوراسیون خانه خود را با استفاده از مجسمه ها تزئین کنید به چند نکته درباره تزئین دکوراسیون دقت داشته باشید.

  • 1-    اندازه مجسمه ها را با توجه به متراژ خانه تان انتخاب نمایید.
  • 2-    برای بزرگ تر جلوه دادن فضای خانه می توانید از مجسمه های هم شکل در سایز های متفاوت در کنار هم استفاده نمایید.
  • 3-    اگر دیوارهایی به رنگ تیره دارید به شما پیشنهاد می کنیم از مجسمه های رنگ روشن استفاده کنید.
  • 4-    اگر می خواهید مجسمه های انتخابی شما حسابی به چشم بیاید. به شما پیشنهاد می کنیم از مجسمه های برنزی در وسط میز استفاده نمایید.
  • 5-    اگر می خواهید از مجسمه های تزئینی برای دکوراسیون میز تلوزیون تان استفاده نمایید. بهتر است از مجسمه های نسبتا کوچک استفده نمایید تا جلوی دید تلوزیون شما را نگیرد.
  • 6-    استفاده از مجسمه های طلایی رنگ برای فضاهای رسمی بسیار پرکاربرد است. استفاده از مجسمه های طلایی برای دکور فضا را لطیف تر و ظریف تر نشان می دهد.
  •