فروش عمده ابزار غذا خوری و آشپزخانه

در آشپزخانه علاوه بر وسایل کاربردی و مهمی همچون لوازم برقی و یخچال و و اجاق گاز و . . . به تجهیزات کوچک دیگری هم احتیاج است که بسیار کاربردی  بوده و با همه سادگی شان ، ولی در نبودشان کار آشپزخانه لنگ می ماند ! در این مقاله ما شما را با فروش عمده ابزار غذاخوری و آشپزخانه بیشتر آشنا خواهیم کرد.

ابزار غذاخوری و آشپزخانه ، به وسایلی گفته می شود که جنبه کاربردی بسیاری در آشپزخانه داشته و بدون آنها رتق و فتق امور آشپزخانه یا انجام نمی گیرد و یا به سختی انجام پذیر خواهد بود . در این مقاله قصد داریم علاوه بر آشنایی با انواع ابزار غذاخوری و کارکرد آنها در آشپزخانه ، شما را برای خرید از مراکز اینترنتی فروش عمده ابزار غذاخوری و آشپزخانه هم راهنمایی کنیم.

دسته بندی ابزار آشپزخانه :

ابزارهای آشپزخانه شامل ، ابزار آماده سازی ؛ قابلمه ها و تابه ها در انواع سایزها و کاربری ها ، تخته ها و سینی ها ، چاقو ؛ انواع آبکش ها و سبد ها ، انواع قاشق ها و غیره می باشد.

ابزارهای آماده سازی :

شامل رنده ، قاشق های پلاستیکی و چوبی برای استفاده در قابلمه های نچسب و تفلون ، همزن های دستی ، ملاقه و کفگیر های چوبی ، فلزی و پلاستیکی، انبرک برای جا به جا کردن تکه های گوشت و کالباس ، سالاد و یخ ، الک ها ، پیمانه های اندازه گیری ، پوست کن ، درب باز کن ، اسکوپ بستنی ، توری خنک کننده ، صاف کن چای ، تفاله گیر سینک و غیره

قابلمه و تابه :

در سایز های مختلف و با جنس های متفاوت برای کاربری های مختلف استفاده می شوند . از قابلمه های تفلون ، گرانیتی ، چدن و آلومینیومی و لعابی برای مایعات تا تابه های مخصوص سرخ کردن ماهی ، دو دسته و تک دسته

انواع ست چاقو :

شامل چاقوهای اره ایی برای برش نان ، چاقوهای نازک تر برای پوست گیری میوه و خرد کردن سبزیجات ؛ ساطور و چاقو تیز کن و چاقوی سرآشپز

فروش عمده ابزار غذا خوری و آشپزخانه


پیمانه های اندازه گیری :

در سایز های کوچک تا خیلی بزرگ برای شیرینی پزی و اندازه گیری مواد غذایی و ادویه جات مراکز فروش عمده ابزار غذاخوری و آشپزخانه ، می توانند به راحتی همه این ابزار را در برندهای مختلف برای خرید به شما عرضه کنند. اگر برای خرید ابزار آشپزخانه با فروشگاه هایی که فروش عمده ابزار غذاخوری و آشپزخانه را انجام می دهند ، وارد مذاکره شوید ، به راحتی می توانید یک یا چند مجموعه کامل را به صورت یک جا خریداری کنید.


برندهای مختلف و شناخته شده ابزارآلات آشپزخانه :

در ایران برندهای منحصر به فرد و با کیفیتی در زمینه تولید لوازم آشپزخانه فعال هستند که به دلیل تنوع در مدل ها و البته کیفیت خوب شان ، مشتری های زیادی را برای خود جمع کرده اند.  

اگر در حال تهیه جهیزیه هستید ممکن است بعضی از اقلامی که در آشپزخانه استفاده زیادی را دارند ، به دلیل تعداد زیاد این کالاها ، از قلم بیندازید و یا فکر کنید شاید زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرند. مثل گردوشکن یا سیر له کن و یا انواع اسلایسرها ! اما بهتر است بدانید اکثر این وسایل در طول سال نه تنها یکبار ، بلکه بسیار زیاد ، مورد استفاده قرار می گیرند. برای اینکه خرید هیچکدام از این ابزار مهم و کاربردی را فراموش نکنید ، بهترین خرید ، از نوع اینترنتی و آنلاین می باشد. معمولا در فروشگاه فروش عمده ابزار غذاخوری و آشپزخانه ، علاوه بر تمام خصوصیات مثبتی که خرید های اینترنتی معمولا با خود دارند ، یک مورد دیگر را منحصرا باید در نظر گرفت و از مزایای خرید آنلاین دانست. اینکه در مورد ابزار غذاخوری و وسایل ریز و درشتی که در آشپزخانه به صورت موردی استفاده می شود، احتیاج به لیست و ویترین هایی کامل و جامع می باشد.

معمولا همه مغازه ها و یا فروشگاه ها ، تمام این ابزار را به صورت کامل ندارند و معمولا مواردی که بیشتر مورد خرید قرار می گیرند را عرضه می کنند. اما فروش عمده ابزار غذاخوری و آشپزخانه ، این مزیت را دارد که همه این ابزار آلات ، دسته بندی شده و به راحتی با یک گشت ساده مجازی ، می توان ابزار مورد نظر را پیدا کرد و به راحتی خریداری کرد. فروشگاه های آنلاین مجازی فروش عمده ابزار غذاخوری و آشپزخانه ؛ اجازه از قلم انداختن موردی را به ما نمی دهند . اگر ما فراموش کنیم با دسته بندی های کامل در وب سایت ، آنها را به ما یاد آوری می کنند.