خانه لیست قیمت حساب کاربری

خرید عمده ی دکوریجات و مجسمه

خرید عمده ی دکوریجات و مجسمه
  • ۱۴۰۲-۱۰-۱
  • توسط مدیریت سایت
  • 0 نظر

خرید عمده ی دکوریجات و مجسمه

یکی از واقعیت هایی که سبب می شود مدام وسوسه بشوید یک دکوری جدید بخرید تنوع بسیار بالای انواع دکوریجات میباشد.

خرید عمده ی دکوریجات و مجسمه را به دو دسته افراد پیشنهاد می کنیم: گروه اول اشخاصی هستند که فضای خانه شان فضای خوبی دارد اما به متنوع شدن و بهتر شدن اوضاع اهمیت زیادی می دهند. این گروه هزینه ی بیشتر برایشان اهمیت ندارد.(برای ارتقای پی در پی)

دسته ی دوم می خواهند بدون اینکه هزینه ی زیادی کنند حس و حالی تازه به خانه ببخشند. در این صورت دکوریجات و چیدن مجسمه ها(البته در جای درست بدون شلوغ کردن) گاهی انقدر فضای خانه را تغییر می دهند که تشخیص اینکه این همان خانه ی قبلی ست سخت خواهد بود.

با توجه به اشاره ی کوچکی که کردیم متوجه شدید هرچقدر هم دکوریجات و مجسمه ها زیبا باشند اما اشتباهی که سبب می شود زیبایی شان به چشم نیاید، چینش است. به همین دلیل در ادامه نکاتی را فهرست کرده ایم که هم اگر یک شخص هستید و می خواهید خانه ی خودتان را تزیین کنید بدرد می خورد هم وقتی قصد خرید عمده ی دکوریجات و مجسمه کمکتان می کند انتخاب های بهتری برای ارائه به مشتری داشته باشید.

هنگام خرید عمده ی دکوریجات و مجسمه چند نکته ی زیر را بیاد داشته باشید :

1-  بجای تعداد زیاد کیفیت و مناسب بودن را اولویت بدانید :

یکی از واقعیت هایی که سبب می شود مدام وسوسه بشوید یک دکوری تازه بخرید تنوع بالاست. نگاه کردن لیست بی پایان دکوری ها و مجسمه ها که روز به روز بر تعدادشان افزوده می شود واقعا لذتبخش است بخصوص وقتی چشمتان به ایده های خلاقانه ی سازندگان می افتد. اما باید کنترلش کنید!

چگونه؟ استراتژی تعداد کمتر و کیفیت بهتر را همیشه در ذهنتان داشته باشید چراکه از چندین جهت به نفعتان تمام خواهد شد:

  • هزینه ی زیادی و بی جا نخواهید کرد.
  • دکوریجات برای اینکه دیده شوند باید پیرامونشان خلوت باشد. درصورت شلوغ شدن هیچوقت زیبایی وسیله به چشم نمی اید یعنی عملا بیخودی خرید کرده اید!

2-  پیش از انتخاب به تناسبات خانه یکبار دیگر نگاهی بیندازید :

گاهی اوقات این طرز فکر که انتخاب فلان وسیله با مد روز هماهنگ است سبب می شود دست به انتخاب های اشتباه بزنید.

در ابتدا باید تناسبات و ابعاد خانه را بسنجید سپس دکوریجات و مجسمه هایی را انتخاب کنید که با ارتفاع دیوار ها یا فضا های خالی هماهنگ باشد.

یک مثال پیشنهادمان را شفاف تر می کند :

تصور کنید سطح یک ضلع دیوار منزل بسیار خالی ست و قصد دارید با انتخاب یک تابلو فرش هم منظره ی زیباتری بسازید هم دیوار از خالی بودن دربیاید.

در این مثال اهمیت ندادن به ابعاد تابلو فرش خرابکاری بزرگی ست که فکر نمی کنیم از چشمتان پنهان بماند اما گاهی اوقات بزرگ ترین ساز تابلو فرش موجود در سایت را انتخاب کرده اید اما باز هم فضای خالی زیادی باقی مانده. در چنین شرایطی باید چندین تابلو فرش خریده و با فواصل منظم نصب کنید. البته سبک تابلو های بعدی می تواند متفاوت باشد.

در مجموع اینکه حتما تابحال شده وارد منزلی شده اید که به نظرتان همه چیز درست و به جا بوده اما هرچه فکر کرده اید مالک از چه نکاتی استفاده کرده که این چنین نگاه کردن به چینش وسایل حس خوب می دهد متوجه نشده اید.

یکی از مهم ترین دلایل نورپردازی است که بخشی از بار زیبایی را به دوش می کشد متناسب بودن دکوریجات و مجسمه ها در آنجاست.

اگر فروشگاه دارید و قصد خرید عمده ی دکوریجات و مجسمه دارید باز هم از مشتریتان از تناسبات سوال کنید تا پیشنهاد بهتری بدهید.

3-  نترسید و بافت ها و رنگ های گوناگون را با هم گره بزنید :

وقتی وسایل یک محیط طیف هایی نزدیک به هم دارند بعد از مدتی کوتاه دل را می زنند یعنی تکراری و بی حال می شوند. در چنین حالتی با اضافه کردن دکوریجات و مجسمه هایی که هم بافت و هم رنگ متفاوتی داشته باشند به محیط جان خواهد داد. ویژگی که ما به ان نیاز داریم تنوع است و این ابزار ها از پسش خیلی خوب برمی آیند.

4-  قرینه چیدن بعد از مدتی خسته کننده می شود :

معمولا وقتی می خواهید یک کنسول را در اتاق جا دهید، در پیرامونش به تعداد زوج گلدان قرار می دهید یا با تعدادی شمعدان قرینه بودن را ایجاد می کنید. البته این سلیقه ای ست اما قرینه بودن بعد از مدتی دل را می زند و خواب الودگی به سراغتان می آید!

راه حل چیست؟

وقتی قرار است دیگر قرینه نچینیم به این معنا نیست وسایل را پراکنده و بدون نظم درکنار قرار دهیم بلکه همان چیدن هم نیاز به تعادل دارد. اگر از مجسمه یا دکوریجات ریز استفاده می کنید، بصورت فرد بچینید چرا که زوج بودن ناخودآگاه باز سبب قرینه شدن می شود. برای اینکه بهتر معنای تعادل را بفهمید نکته ی بعدی را بخوانید.

5-  ترتیب چیدن دکوریجات :

مثال تزیین کیک خیلی از نکات را درخود نهفته. موقع اینکار باید ریزه کاری های مختلفی را انجام بدهید که به ترتیب باید اجرا شوند. در ابتدا سطح را پر از خامه می کنید و درواقع زمینه سازی قدم اول است. در گام دوم خوراکی هایی را سر جایشان قرار می دهید که درشت تر می باشند و بعد به سراغ ریزه کاری ها می روید. البته باز هم حواستان به شلوغ نشدن باشد همچنین اینکه لزومی ندارد اگر گوشه ای از سالن خالی ماند حتما دکوری داشته باشد.  

حالا که با قوانین چیدن دکوریجات و مجسمه اشنا شدید، بد نیست در میان فهرست بی نهایت وسایل چندین مورد از بهترین ها را مثال بزنیم از طرفی فرصتی شود تا نکته هایی درموردشان بدانیم.0 نظر

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر میدهد.